Black Belt Rx

Nasz Cel

Merytoryczne podejście do treningu sztuk walki! Za cel postawiliśmy sobie promowanie właściwego podejścia do treningu, tak aby wszystkie jego elementy były dokładnie przemyślane i powiązane i nic nie zostało pozostawione przypadkowi. Dążymy do tego, aby instruktorzy, trenerzy i trenujący zrozumieli jaki jest cel treningu i poprzez zdobytą wiedzę maksymalizowali jego efekty. Wszystkie publikowane wiadomości opieramy na badaniach naukowych oraz własnym wieloletnim doświadczeniu i obserwacjach.
Go to Sprawdzone metody

Sprawdzone metody

Prezentujemy skuteczne metody treningu sztuk walki poparte badaniami naukowymi i przetestowanymi własnoręcznie.

Go to Maksymalizacja efektów

Maksymalizacja efektów

Skupiamy się na maksymalizacji efektów, aby każda kropla potu wylana na treningu była tego warta!

Go to Piętnowanie błędów

Piętnowanie błędów

Bezlitośnie punktujemy kardynalne błędy ‚instruktorów’, które bardziej szkodzą niż pomagają i podpowiadamy jak robić to lepiej.

Go to Szerzenie wiedzy o sztukach walki

Szerzenie wiedzy o sztukach walki

Nie skupiamy się tylko i wyłącznie na treningu. Przybliżamy historie i prezentujemy ciekawostki na temat sztuk walki oraz krajów, z których się wywodzą.

Chcesz otrzymywać informacje jeszcze szybciej? Nie zwlekaj i dołącz do nas na Facebook'u!

Black Belt Rx

Twoja recepta na sukces!
Trenuj mądrze i efektywnie

RX to skrót od pochodzącego z łaciny słowa recipere (pol. brać) i oznacza "jak przepisano". Dokładamy wszelkich starań aby przedstawić receptę na trening sztuk walk, który będzie przynosił wymierne efekty, a nie będzie tyko sztuką dla sztuki / bezcelowym powtarzaniem utartych schematów.

Zespół Black Belt Rx

Jesteśmy pasjonatami sztuk walk i cenimy sobie rozsądne zaangażowanie w aktywność fizyczną. Tworzymy inicjatywę, która ma na celu rozpowszechnienie merytorycznego podejścia do treningów. Z naszych obserwacji i własnych doświadczeń wynika, że środowisko sztuk walk w Polsce w wielu przypadkach zatrzymało się na etapie, kiedy dyscyplina ta po raz pierwszy trafiła do naszego kraju. Treningi prowadzone są w ten sam sposób od pokoleń, pokutują błędne i przestarzałe poglądy, a wszelkie nowości z trudem przebijają się przez codzienną rutynę. Dążymy do tego, aby instruktorzy, trenerzy i trenujący zrozumieli jaki jest cel treningu i poprzez zdobytą wiedzę maksymalizowali jego efekty. Wszystkie publikowane wiadomości opieramy na najnowszej wiedzy naukowej i własnym doświadczeniu.

Sztuki walki to doskonalenie się cały czas! Kliknij w poniższy przycisk i sprawdź jak powinien wyglądać poprawny trening.

Aktualności

Przygotowaliśmy dla Ciebie najświeższe wiadomości ze świata sztuk walki i na temat prawidłowego treningu. Nie zwlekaj i sprawdź sam, co mamy na ten temat do powiedzenia! Zachęcamy również do komentowania, z przyjemnością przystąpimy do merytorycznej dyskusji.
Masz pytania, sugestie, uwagi bądź wątpliwości? Napisz do nas!
error: